In de basiliek van Koekelberg trappen op 1 september 900 leerkrachten uit het katholiek gewoon én buitengewoon basisonderwijs samen het schooljaar af. © rr

Leerkrachten trappen schooljaar af in basiliek Koekelberg 
Op 1 september starten 35.000 Brusselse Nederlandstalige leerlingen uit de basisschool aan het nieuwe schooljaar. 16.500 onder hen doen dat in een katholieke basisschool. Die starten dit schooljaar met vernieuwde minimumdoelen in het nieuwe leerplan Op.stap.

Om deze gelegenheid te vieren, verzamelen 900 leerkrachten uit het katholiek gewoon en buitengewoon basisonderwijs zich voor een uniek evenement in de basiliek van Koekelberg. Ze willen elkaar inspireren en samen het schooljaar aftrappen. Nooit eerder kwamen zo veel Brusselse leerkrachten samen. Directeur-generaal van Katholiek Onderwijs Vlaanderen Bruno Vanobbergen zal het welkomstwoord verzorgen.

Boeiend artikel? Deel het dan met je vrienden via:

Verder lezen?

Log in op jouw Tertio account en lees meteen verder

Nog geen account? Neem een digitaal abonnement en lees meteen verder.
Of maak een Tertio proefaccount aan en lees 1 maand gratis online!

Lees ook...

Inloggen

Nog geen abonnee? Koop makkelijk en veilig jouw abonnement.
Enkel digitaal lezen? Neem een digitaal abonnement.

Sluiten

Tertio nieuwsbrief

Interessant artikel? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van al onze nieuwste bijdragen, evenementen en aanbiedingen.